محصولات و فعالیت‌های جدید کانون خورشید

محصولات و فعالیت‌های جدید کانون خورشید برای عید غدیر ۹۹ و پروژه‌های پیش رو به شرح زیر معرفی می‌شود:

۱. تدوین کتاب شرح زیارت غدیریه امام هادی علیه‌السلام

این کتاب، به شرح موضوعی زیارت غدیریه می‌پردازد که در هشت فصل مستقل تنظیم گردیده است. عمده نگاه این شرح موضوعی نیز بر اساس روایات مأثوره از اهل بیت علیهم‌السلام است و بدین ترتیب، شاهد یک شرح موضوعی-روایی بر این زیارت شریفه خواهیم بود.

***

۲. راه‌اندازی کانال تلگرامی باغ انگور

در این پروژه، سعی شده است مطالبی از کتاب شریف الغدیر علامه امینی، برای مخاطب نوجوان، با توضیح کوتاهی به زبان امروزی و مناسب حال مخاطب و با چاشنی طنز، به همراه تصاویر مناسب و کنایه‌آمیز بیان گردد.
برای دسترسی به کانال باغ انگور، کلیک کنید.

***

۳. تدوین کتاب «غدیر در آینه بحارالانوار»

مراحل تدوین کتابی مختصر با موضوع گزینش روایات مربوط به غدیر و عید غدیر در کتاب شریف بحارالانوار آغاز شده است که در سال آتی، به انتشار خواهد رسید.

***

۴. تدوین جزوات موضوعی در الغدیر

در راستای طرحی که سال‌های گذشته تصویب شد و بخشی از آن نیز به ثمر رسید، کتاب شریف الغدیر به صورت جزوات و کتاب‌هایی با موضوعات منتخب، در خواهد آمد و در اختیار طیف مختلفی از مخاطبان قرار خواهد گرفت. محصولاتی نظیر کتب «خانواده خورشید» و ترجمه فرانسوی آن، «خط روشن» و ترجمه عربی و اردوی آن، «دویدن تا مردی که جلوتر است»، «شهرالولایه» و «لحظه‌های دل‌پذیر، قصه‌هایی از غدیر»، در ذیل همین پروژه به زیور طبع آراسته گردیدند و ان‌شاءالله جزوات و کتب دیگری نیز به این جمع خواهند پیوست.

***

۵. تولید کلیپ تصویری درباره زیارت غدیریه

چند کلیپ تصویری با موضوع زیارت غدیریه در دست تهیه است که به فضل الهی تا عید غدیر۹۹ منتشر خواهد شد.

***

۶. چاپ کتاب فضائل امیرالمؤمنین علیه‌السلام

چاپ و انتشار کتابی نفیس، با موضوع فضائل حضرت امیرالمؤمنین علیه‌السلام که از بیش‌تر از مصادر شیعی جمع‌آوری شده است، پروژه‌ای است که ان‌شاءالله با همراهی بانی ویژه آن، در سال آینده به ثمر خواهد نشست.

***

۷. چاپ کتاب «آیه تبلیغ»

کتاب «آیه تبلیغ»، که بررسی روایی و دلالی آیه شصت‌وهفتم سوره مائده می‌پردازد، از زیر چاپ خارج شد. این کتاب به کوشش حجت‌الاسلام محمدحسین مشکوری، تهیه و تدوین شده است و در واقع مستدرکی بر مباحث علامه امینی(ره) پیرامون آیه شریفه تبلیغ در کتاب الغدیر است.

***

۸. بازنشر مطالبی از نشریات سال‌های قبل در قالب پست اینستاگرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *