مسابقه پیامکی «با کتاب دوست»

حجت‌الاسلام محمد حسین مشکوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم به فعالیت جدید کانون خورشید، نخستین مرکز رسانه‌ای ترویج غدیر و صحیفه سجادیه پرداخت و اظهار کرد: این کانون در راستای اهداف خود در حوزه تولید محصولات رسانه‌ای با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و اسلامی فعالیت می‌کند و طی سال‌های گذشته نیز آثار و تولیدات ارزنده‌ای را ارائه داده است.

وی ادامه داد: یکی از موثرترین رسانه‌های امروز، تلفن همراه است و کانون خورشید از عرضه محتوا در این رسانه موثر غافل نبوده و تاکنون برنامه‌های مختلفی را در این حوزه به ثمر رسانده و با همکاری اپراتور‌های همراه اول و ایرانسل اقدام به عرضه بسته‌های فرهنگی مختلف برای اقشار مختلف جامعه کرده است که این حرکت با استقبال مخاطبان مواجه شده است.

مدیر کانون خورشید از برگزاری مسابقه «با کتاب دوست» با همکاری شرکت ایرانسل خبر داد و بیان کرد: این کتاب یکی از تولیدات موثر کانون خورشید است و به منظور انس اقشار مختلف مردم، به ویژه نسل جوان با قرآن کریم مسابقه‌‌ای با جوایز ارزنده برای آن طراحی شده است.

مشکوری افزود: این مسابقه که در بستر اپراتور ایرانسل جاری شده است، حاوی ۳۰ سئوال از مفاهیم ۳۰ جزء قرآن است و علاقمندان می‌توانند برای شرکت در آن تا انتهای هفته آینده عدد یک را به شماره ۷۳۷۴۳۷ ارسال کنند.

لینک خبر