۳۰ هزار بروشور تشریح اقامه نماز عید غدیر در کشور توزیع شد

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین مشکوری، مدیر کانون خورشید قم در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) شعبه قم، گفت: با هدف ترویج فرهنگ برگزاری نماز جماعت عید غدیر خم اقدام به انتشار و توزیع ۳۰ هزار نسخه بروشور تبیین و معرفی این نماز در کشور کرده‌ایم.

وی با اشاره به این‌که مقرر شده تصمیم به اقامه این نماز موکول به تصمیم نهایی بیوت مراجع شود، ابراز کرد: ستاد غدیر تنها پیگیری مقدمات برگزاری نماز، امور پشتیبانی و تبیین نماز را بر عهده گرفته و مسئولیت اجرایی اقامه نماز جماعت عید غدیر با بیوت مراجع عظام است.

مدیر کانون خورشید قم همچنین از انتشار مجله «قنوت خورشید» در زمینه احیای فرهنگ برپایی نماز جماعت عید غدیر به‌صورت الکترونیکی خبر داد و افزود: این مجله تا پایان هفته جاری در پایگاه اینترنتی کانون خورشید به نشانی www.kanoonkhorshid.ir بارگزاری خواهد شد.

مشکوری با اشاره به برگزاری جلسات مختلف مسئولان کانون خورشید با مراجع عظام تقلید برای برگزاری نماز جماعت عید غدیر خم گفت: برخی مراجع هم چون آیت‌الله‌العظمی علوی گرگانی تاکنون در جلساتی که داشته‌ایم موافقت خود را برای برگزاری نماز اعلام کرده‌اند.

بازتاب در خبرگزاری ایکنا

بازتاب در خبرگزاری فارس

برای دریافت نسخه الکترونیکی این بروشور، اینجا را کلیک کنید